AVALEHELE SAADA KIRI SISUKORD KLIENDIPORTAAL
Firmast
 
Firmast

Kopra-Trans OÜ asutati 2000. aasta augustis rahvusvahelist maanteekaubavedu osutava ettevõttena. Lähtudes potensiaalse klientuuri vajadustest alustati veoteenuse pakkumisega Eesti ja Soome vahel, autopark koosnes alustamise hetkel ühest veoautost ja ühest kaubikust. 2006. aasta alguseni teostati vedu veoautode ning kaubikutega.

 

Tulenevalt veoste koguse ja klientuuri pidevast kasvust otsustati 2006. aastal oluliselt laiendada tegevusvaldkonda ning asuda pakkuma veoteenust ka tentpoolhaagistega täis-ja osakoormatena. Vastavalt vajadusele värskendame ja täiendame pidevalt oma autoparki. Tänu erineva mahutavusega veokitele on võimalik pakkuda teenusena erineva suurusega veoste vedu, lisandunud on ka tolliteenused. Alates 2008 pakume oma klientidele ka laoterminali teenuseid, millega seoses lisandusid ka jaotusveod.

 

Võrreldes teiste transpordiettevõtetega on meil oma eripära. Nimelt - kuna vajadus veoteenuste järele võib tekkida väga ootamatult, siis oleme valmis pakkuma klientidele tśarterreise Euroopasse. Eriliste sihtkohtadena, kuhu oleme kiirelt kaupa toimetanud, tooksime esile Las Palmase Kanaari saartel ning Hispaania erinevad linnad, Montenegro, Bulgaaria, Ukraina, Itaalia ja palju muid huvitavaid sihtkohti.

 

Liiniveod toimuvad suunal:

 

Tallinn – Helsingi - Tallinn,

Tallinn - Riia - Tallinn,

Tallinn - Vilnius - Tallinn,

Tallinn - Stockholm - Tallinn.

 

Vedudel kasutame kardinhaagiseid, tagaluuktõstukiga veoautosid, kaubikuid, samuti kesktelikhaagisega veoautosid, mille mahutavus on 38 EUR-alust. Transpordile erinõudeid esitava kauba veoks oleme valmis soetama kliendi vajadustele vastavalt kohandatud veovahendi.

Meie veokid ja haagised on kindlustatud, lisaks on kõigil ka CMR kindlustus.

Kõik toimingud sooritatakse Eesti Ekspedeerijate Assotsiatsiooni üldtingimuste, Incoterms 2000 ja CMR Konventsiooni kohaselt.

 

Lühidalt:

 

* rahvusvaheline transport Skandinaavias, Baltikumis - pakiveod, osakoormad, täiskoormad;

* jaotusvedu – EST, FIN, LV, LT;

* rahvusvaheline transport, osa- ja täiskoormad - Saksamaa, Belgia, Holland, Ahvenamaa (Åland);

* temperatuurikaubad, ohtlikud veosed;

* laoteenused - hoiustamine, pakkimine, komplekteerimine;

* terminaliteenused – kaupade sorteerimine ja ümberlaadimine;

* tolliteenused;

* kauba tśarterteenused maanteeveol.

 

 

Kõiki eelpoolnimetatud toiminguid tagab ühtsena toimiv tiim, kes tagab korrektse, sujuva töö ja vajadusel operatiivse tegutsemise, püüame alati leida kliendi tranpordiprobleemile lahenduse, olles seejuures paindlik ja läbirääkimistele avatud.

 

Oleme telefonikõne kaugusel!

 

NB! Meie kodulehelt leiate ka hinnapäringu ja ühekordse veolepingu vormi.


© 2009 Kopra Transport OÜ  |  Aadress: Rukki tee 2, Lehmja küla Rae vald 75306, Harju maakond  |  E-post: